Bartek Mirecki wśród ambasadorów projektu „Vistula z Pasją”!
07.08.2018

 

 

      Bartłomiej Mirecki, utytułowany kierowca wyścigowy z Częstochowy znalazł się w gronie ambasadorów projektu „Vistula z Pasją”. Czołowa marka odzieżowa w Polsce - Vistula, zaprosiła 22-latka do udziału w sesji zdjęciowej, w której promuje jesienno-zimową kolekcję. Powstał także film reklamowy (link na końcu informacji), w którym Bartek Mirecki opowiada o swojej pasji jaką są wyścigi i prezentuje umiejętności za kierownicą.

 

„Vistula z Pasją” to inicjatywa, której misją jest wspieranie mężczyzn z inspirującymi zainteresowaniami i interesującą historią. Projekt ma na celu promocję oraz rozpowszechnianie wizerunku ciekawych ludzi, którzy rozwijają w swoim życiu pasje i dzielą się nimi z innymi.  

 

-Jest mi niezmiernie miło, że mogłem wziąć udział w tym projekcie. To dla mnie zupełna nowość, bo do tej pory nie wcielałem się w rolę modela. Sesja zdjęciowa była bardzo fajnym przeżyciem. Nigdy tak często nie zmieniałem ubrania w ciągu jednego dnia. Nagrywaliśmy też przejazdy formułą i musiałem nieco zmienić styl jazdy. W czasie wyścigu ruszam ze startu i jak najszybciej jadę do mety, a podczas sesji musiałem trochę więcej pokręcić kierownicą. Przygotowane przez Vistulę zdjęcia oraz film wyszły bardzo dobrze i muszę przyznać, że byłem zaskoczony tak świetnym efektem końcowym. Dziękuję Vistuli za zaufanie, to dla mnie duże wyróżnienie -mówi Bartek Mirecki

 

Do tej pory w projekcie udział wzięli: triathlonista Robert Karaś oraz windsurfer

Paweł Tarnowski. W najbliższym czasie zostaną zrealizowane kolejne sesje zdjęciowe z udziałem nowych bohaterów.

 

Efekty współpracy Bartka Mireckiego i Vistuli podziwiać można w salonach Vistula, na stronie internetowej marki oraz w social mediach. 

 

Bartłomiej Mirecki to młody (22L.) i utalentowany kierowca wyścigowy z Częstochowy. Jest wielokrotnym mistrzem polski, wywalczył także:

- II Wicemistrzostwo Formula Renault NEC 2017 - najlepszy wynik polskiego zawodnika w historii tej serii,

- Mistrzostwo Czech ESET V4 CUP, 

- Mistrzostwo w Formula Trophy 2017, 

- Wicemistrzostwo FIA CEZ 2017. 

Talent tego zawodnika potwierdza fakt, iż jako jedyny Polak i kierowca z Europy Środkowo-Wschodniej zaproszony został do Ferrari Driver Academy oraz FIA Young Driver Excellence Academy. Bartłomiej Mirecki, to także dwukrotny Mistrz Polski KIA Lotos Race (2012,2013).

 

W tym roku rywalizuje w kilku prestiżowych seriach wyścigów samochodowych na terenie Europy. To Mistrzostwa Europy Północnej Formula Renault, Mistrzostwa Europy Centralnej FIA CEZ, Mistrzostwa Czech ESET V4 CUP.

 

Vistula to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm odzieżowych w Polsce. Kolekcje marki to połączenie najnowszych trendów świata mody męskiej i klasyki. W ofercie znajdują się zarówno eleganckie garnitury, jaki i szeroki wybór casualowych propozycji na co dzień.  

 

 

Wyniki Bartłomieja Mireckiego na bieżąco śledzić można na portalach społecznościowych www.facebook.com/bmracingteam , www.facebook.com/bartlomiejmireckiofficial oraz www.Instagram.com/bm_racing_team i www.bartekmirecki.pl

 

LINK DO OBEJRZENIA FILMU: https://www.youtube.com/watch?v=ovHyu6vmmoY

LINK DO POBRANIA FILMU: https://we.tl/GdrXfmkJVL

 

Zespół Prasowy

BM Racing Team

ul.Cmentarna 21

42-200 Częstochowa

Kontakt dla mediów: media@bmracingteam.pl ;

Tel: +48 510 167 117

NEWSY

19.06.2019
Tor Wyrazów coraz bliżej!


Tor Wyrazów coraz bliżej! 

  czytaj więcej »

08.06.2019
2x 1 i 1x 2 podczas WSMP!

Bartłomiej Mirecki dwurotnie zwyciężył w wyścigach sprinterskich Wyścigowych Samochodowych ... czytaj więcej »

25.05.2019
Mirecki gościem specjalnym I Turystycznego Rajdu MINI

Bartłomiej Mirecki wystartował w I Turystycznym Rajdzie MINI jako załoga "00". 190-konnego MIN... czytaj więcej »