TOR WYRAZÓW POWRACA! BARTEK AMBASADOREM!
04.12.2018

Legendarny obiekt zostanie odbudowany, a ja zostałem ambasadorem całego procesu! 

 

Tor powróci nie tylko jako miejsce do rozgrywania zawodów kartingowych, ale też w pełni homologowany obiekt, do organizowania wyścigów samochodowych i motocyklowych. Przystosowany zostanie też do wyścigów rallycross oraz driftu i offroadu. 

 

Władze Częstochowa - Profil MiastaGmina Blachownia oraz @Automobilklub Automobilklub Częstochowski podpisały dziś porozumienie w tej sprawie. Oficjalnie rozpoczyna się więc proces przygotowywania dokumentacji oraz składania wniosków o środki zewnętrzne. 

 

Jest mi niezmiernie miło, że wybrano mnie ambasadorem całego procesu odbudowy miejsca, gdzie pierwszy raz jeździłem kartingiem, a później samochodem. Mam z tym torem wiele wspaniałych wspomnień. Jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że będzie to też tor samochodowy, a więc nie będę musiał wyjeżdżać za granicę, aby trenować i się ścigać, tylko będę mógł to robić blisko domu. 

 

Nowy Tor Wyrazów to także Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, miejsce szkolenia kierowców wyścigowych, a także baza do testowania innowacyjnych pojazdów tj. samochody autonomiczne. Obiekt wyposażony zostanie w niezbędne zaplecze techniczne - w tym m.in. budynek z bazą szkoleniowo-dydaktyczną i konferencyjną na 100 osób.

 

To dzieje się naprawdę! 

 

RANAL l Invest in Czestochowa l Fundacja DKMS l RallyShop.pl l SONAX Polska l Kjk-auto l Vistula

NEWSY

04.12.2018
TOR WYRAZÓW POWRACA! BARTEK AMBASADOREM!
czytaj więcej »
24.09.2018
#PassionForLife x Bartek Mirecki
czytaj więcej »